Me Consultancy

Dijital uygulamalara ve platformlara doğru inanılmaz bir hızla evrilmenin yaşandığı günümüzde iş hayatının nasıl şekilleneceği, Endüstri 4.0, e-posta pazarlama, e-ticaret, dijital pazarlama konularında eğitim, etkinlik ve dijital dönüşüm danışmanlığı hizmetleri sunuyor.

Me Consultancy, dijital dönüşüm ekseninde şirketlerin pazarlama, satış ve yönetim süreçlerine ait altyapıları daha sağlıklı hale getirerek, şirketleri geleceğe taşıyacak ve dijital dünyada referans şirket olmalarına, hedef kitlelerine dijital alanda doğrudan ulaşmalarına dönük tüm süreçleri tasarlıyor ve yönetiyor.

Me Consultancy ayrıca sunum teknikleri, satış teknikleri, müşteri memnuniyeti gibi alanlarda da kurumlardan gelen talepleri yanıtlıyor.


MARKALARIMIZ

SOSYAL SORUMLULUK

Hayatta herşeyi paylaşmanın önemine inandığımızdan belli sivil toplum kuruluşlarına destek vermekteyiz. Yaptığımız düzenli bağışların dışında etkinliklerimizde konuşmacı olan değerli konuklarımız adına sertifika bağışlayarak daha fazla insanın o kurum hakkında bilgi sahibi olmasına katkıda bulunmaya çalışıyor, dinleyicileri de düzenli bağışçı olmaları konusunda teşvik etmeyi amaçlıyoruz.